Düzce Belediye Başkanı Özlü, "Türkiyem" şiirini seslendirdi - Son Dakika

Düzce Belediye Başkanı Özlü, "Türkiyem" şiirini seslendirdi

14.09.2021 20:16

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün seslendirdiği "Türkiyem" adlı şiir, sosyal medyada paylaşımın ardından ilgi gördü.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün seslendirdiği "Türkiyem" adlı şiir, sosyal medyada paylaşımın ardından ilgi gördü.

Belediyeden yapılan açıklamada, Düzce Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Faruk Özlü'nün şiir merakının yakın çevresince bilindiği belirtildi.

Gençlik yıllarından bu yana kültür ve sanata özel ilgisi bulunan Özlü'nün, son olarak kameralar karşısına geçerek Turgut Uyar'ın "Türkiyem" şiirini seslendirdiği ve sosyal medyada paylaşılan klibin ilgi gördüğü kaydedildi.

Klibin çekiminin Düzce'de yapıldığı aktarılan açıklamada, "Türkiye'nin güzellikleri ve kültür mirasına dair mekanlardan görüntüler yer alırken ayrıca Aydınpınar Şelalesi, Topuk Yaylası, Akçakoca ve Kültür Park gibi Düzce'nin önemli turistik bölgelerinde çekimler gerçekleşti. Başkan Özlü'nün yorumu ile 'Türkiyem' adlı şiir Özlü'nün resmi youtube kanalında yayınlandı. İlgi gören klip vatandaşlardan olumlu yönde tepkiler aldı." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
500
Düzce Belediyesi'nden 'Selden Etkilenen Üçyol Köyü' Açıklaması Düzce Belediyesi'nden 'Selden Etkilenen Üçyol Köyü' Açıklaması Emekçilere başkandan bir maaş ikramiye Emekçilere başkandan bir maaş ikramiye Son dakika haber | Düzce'de Başkan Özlü, Sel Baskını Yaşanan Üçyol Merasına '3. Gün, Zorla Müdahale Etti' İddiası Son dakika haber | Düzce'de Başkan Özlü, Sel Baskını Yaşanan Üçyol Merasına '3. Gün, Zorla Müdahale Etti' İddiası
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Düzce Belediye Başkanı Özlü, 'Türkiyem' şiirini seslendirdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement