Son Dakika Haberleri: Genç Kıza Sözlü Tacizde Bulunan Suriyeli, Esnaf Tarafından Dövüldü

Genç Kıza Sözlü Tacizde Bulunan Suriyeli, Esnaf Tarafından Dövüldü

8 gün önce

Düzce'de caddede bir kıza sözle tacizde bulunduğu iddia edilen Suriyeli genç, çevredeki esnaf tarafından yakalanıp bir iş yerine sokularak dövüldü.

Düzce'de Suriyeli bir genç, caddede yürüyen genç kızı sözlü şekilde taciz etti. Kızın tepkisiyle tacizci genci yakalayan esnaf, mağazaya soktukları genci tekme tokat dövdü.

MAĞAZAYA SOKUP DÖVDÜLER

Olay, geçen 10 Temmuzda Kültür Mahallesi, Süleyman Kuyumcu Caddesi'nde meydana geldi. Suriyeli olduğu ileri sürülen genç, iddiaya göre caddede bir kıza sözle tacizde bulundu. Kızın tepki göstermesi üzerine çevredeki esnaflar genci yakalayıp bir mağazaya soktu. Tacizle suçlanan kişi arapça konuşup kendisini savunurken bir kişi yumruk atarak onu yere düşürdü. Yerde de tekmelenen genç daha sonra dışarıya çıkarılarak gönderildi.

İHBAR ÜZERİNE POLİS EKİPLERİ GELDİ

Kavga ihbarı üzerine gelen polis olay yerinde kimseyi bulamadı.  Polis, güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili şikayetçi olmaması üzerine işlem yapmadı.


Apartman Yöneticisi Polis, Komşusunun Misafirinin Kafasına Silah Dayadı Motosiklet, Önünde Seyreden Kapalı Kasa Kamyonete Çaptı: 1 Ölü, 1 Yaralı
Kum Yüklü Kamyon, Otomobil İle Çarpıştı: 3 Ölü, 3 Yaralı Tatil İçin Bin 100 km Yol Tepen Kadın Avukat, Otel Odasında Ölü Bulundu