Düzce'de 72 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı - Son Dakika

Düzce'de 72 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı

19.01.2012 09:51
Düzce'de 72 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı, System.String[]

Düzce'de kar yağışının ardından 279 köy yolunun 72'si ulaşıma kapandı.

Düzce'de kar yağışının ardından 279 köy yolunun 72'si ulaşıma kapandı. İl özel idaresine bağlı 16 ekip 63 personelle yolları açma çalışmalarına devam ediyor. Valilik, yolları kapalı olan köylerde eğitime bir gün ara verdi.

Düzce'de aksam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışıyla birlikte birçok köy yolu ulaşıma kapandı. Düzce merkeze bağlı 21, Akçakoca ilçesinde 14, Cumayeri ilçesinde 8, Çilimli ilçesinde 5, Gölyaka ilçesinde 5, Gümüşova ilçesinde 8 ve Yığılca ilçesinde ise 11 köy yolu ulaşıma kapalı durumda. İl Özel idaresine bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 63 personel 16 ayrı ekiple kapalı köy yollarını açma çalışmalarına devam ediyor.

Kapalı köy yolu bulunmayan tek ilçe ise Kaynaşlı. Kaynaşlı ilçesinde bütün yollar açık bulunuyor.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Düzce'de 72 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı