Düzce'de Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Düzce'de Elektrik Kesintisi

07.09.2012 17:00
Düzce'de Elektrik Kesintisi, System.String[]

Düzce'de bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 9 ve 10 Eylül tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Düzce'de bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 9 ve 10 Eylül tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş'den (SEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, 9 Eylül Pazar günü 06.45-07.00 saatleri arasında merkeze bağlı Aydınpınar köyü Şose Mahalle ile Gölormanı köyünün tamamı ve Mehmet Şengül, Öztürk Kardeşler Kereste, Taç Tavukçuluk'a ait özel trafolara, 06.00-07.00 saatleri arasında Gölyaka ilçesi merkez ve köylerinin tamamı ile bu bölgede bulunan özel trafolara elektrik verilemeyecek.

Ayrıca 10 Eylül Pazartesi günü 08.30-17.00 saatleri arasında merkeze bağlı Karaca Mahallesi Kavak, Şantiye, Yarım, Köroğlu, Salkım, Gülden, Deste, Tan ve Çileli Sokaklar ve kanal boyu civarında elektrik kesintisi uygulanacak.

Muhabir: Onur Orhan

Yayıncı: Atakan Çelik - DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düzce'de Elektrik Kesintisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet'in 97. yılında MSB'den duygusal paylaşım: Savaşa düğün hevesiyle gitmektir Cumhuriyet Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü