Düzce'deki Okullarda Spor Faaliyetleri Başladı - Son Dakika

Düzce'deki Okullarda Spor Faaliyetleri Başladı

03.01.2012 11:07
Düzce'deki Okullarda Spor Faaliyetleri Başladı, System.String[]

Düzce'de 2011-2012 eğitim ve öğretim döneminde okullardaki spor faaliyetleri başladı.

Düzce'de 2011-2012 eğitim ve öğretim döneminde okullardaki spor faaliyetleri başladı.

Okul sporlarının faaliyete geçirilmesi amacıyla 18 Temmuz Spor Salonu'nda düzenlenen açılış töreninde konuşan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, öncelikli hedeflerinin kenar mahallelerde yaşayan öğrencileri sporla tanıştırmak olduğunu söyledi.

Okullardaki spor faaliyetlerinin, öğrencilerin sporla tanıştırılmasında önemli bir işlev göreceğini vurgulayan Şiran, "Biliyoruz ki geleceğimizin başarılı sporcuları bu okullardan çıkacak. Öğretmenlerimizle birlikte her sene daha çok öğrenciye spor yaptırarak, geleceğe iyi sporcular kazandıracağız" dedi.

İl ve ilçe merkezlerinde 18 branşta düzenlenecek olan okul sporlarının zevkli geçeceğine inandığını kaydeden Şiran, tüm katılımcılara başarılar diledi.

Konuşmanın ardından küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde düzenlenen masa tenisi müsabakaları başladı.

Açılışa, Şiran'ın yanı sıra, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

- DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düzce'deki Okullarda Spor Faaliyetleri Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Uzm. Dr. Vüsal Mahmudov: Ortopedik hastalıklara kök hücre ile çözüm Türkiye ve Yunanistan, karşılıklı Navtex'leri iptal etti Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Karantina kurallarını ihlal eden Cristiano Ronaldo'yla ilgili soruşturma başlatıldı Son Dakika: Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, sınır birlikleri komutanını görevden aldı Soluk borusuna ekmek kaçan 2 yaşındaki çocuk, 9 günlük yaşam savaşını kaybetti Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu