Düzce Valisi Şahin, Yılbaşı Gecesini Polislerle Geçirdi - Son Dakika

Düzce Valisi Şahin, Yılbaşı Gecesini Polislerle Geçirdi

01.01.2012 09:49
Düzce Valisi Şahin, Yılbaşı Gecesini Polislerle Geçirdi, System.String[]

Düzce Valisi Vasip Şahin, yılbaşı gecesini mesai başındaki polislerle geçirdi.

Düzce Valisi Vasip Şahin, yılbaşı gecesini mesai başındaki polislerle geçirdi.

Bolu Dağı Karanlık Dere mevkisinde nöbet tutan emniyet görevlileri ile jandarma ekiplerini ziyaret eden Şahin, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve görevli polislerle tokalaşarak yeni yıllarını kutladı.

Yakılan ateş etrafında polislerle birlikte ikram edilen salepten içen Şahin, polislerle ayrı ayrı sohbet etti. Daha sonra Kaynaşlı 112 Komuta Merkezi ile Kaynaşlı Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'ni ziyaret eden Şahin, yetkililerden yılbaşı gecesindeki tedbirlerle ilgili bilgi alarak, ekiplerin yeni yılını kutladı.

Şahin, ziyaretlerin ardından Konuralp beldesinde yeni hizmete giren Konuralp Polis Noktası'nda incelemelerde bulundu.

Burada görev yapan ekiplerin de yeni yılını kutlayan Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, acısı ve tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktıklarını belirterek, yeni yıla umut ve neşeyle girdiklerini söyledi.

"Bütün milletimizin yeni yıllarını tebrik ediyorum. Kendileri için huzur ve mutluluğa, aileleriyle birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde güzel bir yıl diliyorum" diyen Şahin, yeni yılda Türkiye'nin daha ileri bir seviyeye ulaşması için hep birlikte hareket edilmesi gerektiğini dile getirdi.

Gece gündüz demeden çalışan basın mensuplarının da yeni yılını kutlayan Vali Şahin, "Konuralp Polis Noktası, 1 Ocak 2012'de hizmete giren polis merkezimizdir. Bütün Konuralplilere, Düzce Üniversitesine buradan hizmet verilecek. Buranın Düzce'mize huzur ve emniyet açısından katkı sağlayacağına inanıyorum. Merkezimizin herkese hayırlı olmasını temenni ediyor, ekip arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

- DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düzce Valisi Şahin, Yılbaşı Gecesini Polislerle Geçirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı