Son Dakika Haberleri: Düzce Yol Yapımı Sırasında Patlamamış El Bombası Bulundu

Düzce Yol Yapımı Sırasında Patlamamış El Bombası Bulundu

2 ay önce

? DÜZCE'nin Yeni Aynalı Köyü'nde yol yapımı sırasında sökülen bir ağacın dibinde patlamamış el bombası bulundu.

? DÜZCE'nin Yeni Aynalı Köyü'nde yol yapımı sırasında sökülen bir ağacın dibinde patlamamış el bombası bulundu. Vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine bildirdi. El bombası kontrollü bir şekilde patlatıldı.

Yeni Aynalı Köyü'nde İl Özel İdaresi tarafından devam eden yol yapım ve alt yapı çalışmaları kazılarında bir ağacın dibinde vatandaşlar tarafından patlamamış el bombası bulundu. Vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri el bombasını inceledi. Küflenmiş olan el bombasının yaklaşık 10 yıldır toprak altında olduğu tahmin edilirken, bombanın kim yada kimler tarafından ağaç dibine gömüldüğü ile ilgili araştırma başlatıldı.

Diğer yandan jandarma ekipleri incelemenin ardından el bombasını kontrollü bir şekilde patlattılar. Bombanın patlatılması bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.Düğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Son Dakika! Bakan'dan Ankara'daki Tren Kazasıyla İlgili Tartışılacak Çıkış: Sinyalizasyon Olmazsa Olmaz Değil

Son Dakika! Ziraat Bankası Konutta Kredi Faizini Yüzde 0,98'e İndirdi