Düzceli Oyuncu Aydan Çakır'ın Büyük Başarısı - Son Dakika

Düzceli Oyuncu Aydan Çakır'ın Büyük Başarısı

31.08.2016 14:14
Düzceli Oyuncu Aydan Çakır'ın Büyük Başarısı, System.String[]

Bir çok tiyatro, sinema filmi ve dizilerde rol alan ünlü karakter oyuncusu ve yönetmen Düzceli Aydan Çakır, dünyaca ünlü aktör Mel Gibson ile kamera karşısına geçiyor.

Bir çok tiyatro, sinema filmi ve dizilerde rol alan ünlü karakter oyuncusu ve yönetmen Düzceli Aydan Çakır, dünyaca ünlü aktör Mel Gibson ile kamera karşısına geçiyor. Önümüzde ki günlerde Osmanlı yapımın sahibi 2. Abdulhamit'in 4.kuşak torunu şehzade Abdulhamit Kayıhan Osmanoğlu ve Mülteci filminin yardımcı yönetmeni Aydan Çakır, Jean Reno'yla Bodrum da bir araya gelecekler.

Suriyeli mültecilerin dramı sinemaya uyarlanacak

35 yıldır tiyatro, 26 yıldır sinema ve dizi çalışmaları olan Düzceli ünlü oyuncu ve yapımcı Aydan Çakır, filmde başrol ve yardımcı yönetmenlik görevini yürütecek.

Şehzade Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu'nun Osmanlı Yapım, Uluslararası Roger Garaudy Vakfı ve Türkiye'den de bazı iş adamlarıyla, Suriyeli mültecilerin dramı 'Refugees' (Mülteciler) isimli filmle sinemaya aktarılacak. Filmin yönetmenliği için Mel Gibson düşünülürken, Gibson'un yardımcılığını da Türkiye'den ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Aydan Çakır yapacak. Filmde Suriyeli mültecilere ev sahipliği yapan Türkiye'nin yalnız bırakılışı ile çeşitli zorluklar ile Avrupa'ya gitmeye çalışırken hayatlarını kaybeden ya da kabul edilmeyip geri gönderilen mültecilerin dramı işlenecek.

'Mülteci' filminin yönetmen yardımcısı ve başrol oyuncusu olan Düzceli Aydan Çakır, güzel bir film olacağını söyledi. - DÜZCE

Düzceli Oyuncu Aydan Çakır'ın Büyük Başarısı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Düzceli Oyuncu Aydan Çakır'ın Büyük Başarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Öksürük krizine giren Putin'in sağlık durumu hakkında bomba iddia: Kanser nedeniyle ameliyat oldu Oyuncu Öykü Çelik'in koronavirüs paylaşımı tepki çekti, apar topar kaldırdı Ford Otosan'ın Gölcük fabrikasındaki yüzlerce işçi evlerinde karantinaya alındı Ezber bozan araştırma: Koronavirüs olanların en az 6 ay boyunca hastalığa tekrar yakalanma olasılığı çok düşük Hercai dizisinin Nigar'ı İnci Şen, usta oyuncu Şener Şen'in kardeşi çıktı İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama: Kısıtlama yarın başlıyor "Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı Yüzde 95 etkili koronavirüs aşısı Türkiye'de 40 gönüllüye uygulandı! İlk sonuçlar tatmin edici