Son Dakika Haberleri: Düziçi'nde istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Düziçi'nde istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

3 ay önce

Osmaniye Valiliği'nce düzenlenen "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" Düziçi ilçesinde Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında yapıldı.

Düziçi'nde istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı, System.String[]

Osmaniye Valiliği'nce düzenlenen "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" Düziçi ilçesinde Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında yapıldı.


Vali Coşkun, Düziçi Öğretmenevinde düzenlenen toplatıda, düzenlenen toplantılarda il ve ilçe sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğunu belirtti.


Sorunların birlik beraberlik içerisinde çalışılarak çözüme kavuşturulacağına inandığını ifade eden Coşkun, "Düziçi ilçemizin sorunlarını ele almak ve kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde koordine edilmesini sağlamak üzere bir aradayız. Hep birlikte ilçemizin sorunlarını, yapılması gerekenleri istişare edip önümüzdeki süreçte, el birliği ile bu sorunların çözümü için gayret göstereceğiz" dedi.


AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da, ziyaretlerde tespit ettikleri sorunların, talep ve beklentilerin çözümü için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirtti.


Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya ise Düziçi'nde 24 derslikli 4 ilkokul yatırımının hayata geçirildiğini, yeni projelerinde takipçisi olduklarını kaydetti.


Toplantı, talep ve sorunlarını dinlenmesi ile sona erdi.

Haber Yayın Tarihi: 02.08.2019 04:44 Kaynak: AATürkiye, Kazakistan'a yatırımda 600 milyon dolarla tarihi rekora ulaşacak
'Hanımağa', gözcülük yapanlara cinsel ilişki ücretinde indirim yapmış Keskin nişancı saldırısında yaralanan SMO askerleri kanlar içinde hastaneye kaldırıldı