Düziçi'nde Polisten Okul Ziyaretleri - Son Dakika

Düziçi'nde Polisten Okul Ziyaretleri

13.01.2012 12:00
Düziçi'nde Polisten Okul Ziyaretleri, System.String[]

Düziçi Emniyet Müdürlüğü tarafından okul ziyaretleri yapılarak teşkilat hakkında bilgiler verildiği bildirildi.

Düziçi Emniyet Müdürlüğü tarafından okul ziyaretleri yapılarak teşkilat hakkında bilgiler verildiği bildirildi.

Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği mensupları, Çok Programlı Lisede öğrencilere Emniyet Teşkilatı'nın çalışmaları hakkında bilgiler vererek, bütün öğrencilere bu konuda hazırlanmış broşürler dağıttı.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin ilçedeki diğer okullarda da bilgilendirme çalışmalarında bulunacağı kaydedildi.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düziçi'nde Polisten Okul Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Son Dakika: Türkiye'de 20 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 74 can kaybı, 1894 yeni vaka tespit edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı