Son Dakika Haberleri: Düziçi'nde "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" Semineri

Düziçi'nde "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" Semineri

2 ay önce

Düziçi'nde Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Değerli Öğretmen Projesi kapsamında 110 idareci ve öğretmene "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" verildi.

Düziçi'nde
Düziçi'nde  Osmaniye İl  Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Değerli Öğretmen Projesi kapsamında 110 idareci ve öğretmene "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" verildi.

Anadolu Vakfı Eğitimcisi ve yazar Doç. Dr.  Teoman Hekimoğlu tarafından verilen eğitimde, "Sosyal Girişimciliğin Tanımı, Sosyal Girişimciliğin Dünü-Bugünü,  Türkiye'den Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Dünyadan Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Sosyal Girişimciliğin Geçmişe Açılan Penceresi, Proje Taslağı Hazırlama" konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Seminer programının sonunda Doç. Dr.  Teoman Hekimoğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cuma Sağır ve Mehmet  Akpınar tarafından bütün katılımcılara katılım belgesi verildi.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Kuzey Kore'den Kaçan Kadın Askerden Şok Eden İtiraflar: Kadınlara Tecavüz Ediliyor Komşusuyla Yatakta Basan Oğlunu Öldüren Cani Anneye Tepki Yağdı: Sen de Vicdan Var mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 Yıl Sonra Yunanistan'ı Ziyaret Edecek İlk Cumhurbaşkanı Olacak