Son Dakika Haberleri: Düziçi'nde "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" Semineri

Düziçi'nde "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" Semineri

5 ay önce

Düziçi'nde Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Değerli Öğretmen Projesi kapsamında 110 idareci ve öğretmene "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" verildi.

Düziçi'nde
Düziçi'nde Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Değerli Öğretmen Projesi kapsamında 110 idareci ve öğretmene "Sosyal Girişimcilik Eğitimi" verildi.


Anadolu Vakfı Eğitimcisi ve yazar Doç. Dr. Teoman Hekimoğlu tarafından verilen eğitimde, "Sosyal Girişimciliğin Tanımı, Sosyal Girişimciliğin Dünü-Bugünü, Türkiye'den Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Dünyadan Sosyal Girişimcilik Örnekleri, Sosyal Girişimciliğin Geçmişe Açılan Penceresi, Proje Taslağı Hazırlama" konularında bilgilendirmeler yapıldı.


Seminer programının sonunda Doç. Dr. Teoman Hekimoğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cuma Sağır ve Mehmet Akpınar tarafından bütün katılımcılara katılım belgesi verildi.Oryantal Didem, Kendisini İzlemeye Gelenleri Uyardı: Tansiyonunuzu Ölçtürüp Gelin Mehmetçik, Harekat Merkezinin Kapısına Kararlılığını Yazdı: Bu Takım Bu Maçı Alır!

Hande Doğandemir, Sevgilisi Mert Fırat'ı Rol Arkadaşı Gökçe Bahadır'dan Kıskanıp Terk Etti