Düziçi'nde Tiyatro Gösterimi - Son Dakika

Düziçi'nde Tiyatro Gösterimi

02.06.2011 12:59
Düziçi'nde Tiyatro Gösterimi, System.String[]

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Düziçi Şubesi'nce oluşturulan tiyatro ekibi çeşitli oyunlar sergiledi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Düziçi Şubesi'nce oluşturulan tiyatro ekibi çeşitli oyunlar sergiledi.

Düziçi Anadolu Sinema salonundaki etkinlikte, tamamı ADD üyesi olan toplam 8 kişilik tiyatro ekibi "kadın-erkek", "otogargara", "avukat", "bitmeyen kavga", "şair evlenmesi" ve "tezgahtar" adlı oyunları sergiledi.

Gösterime, CHP Düziçi İlçe Başkanı Durdu Göl, İl Genel Meclis üyesi Ahmet Düldül, CHP Düziçi Kadın Kolları Başkanı Ruşen Köksal, OSMMMO Genel Kurul delegesi Yahya Alçı ve davetliler katıldı.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düziçi'nde Tiyatro Gösterimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı