Düziçi'ne Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor - Son Dakika

Düziçi'ne Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor

19.02.2012 14:34
Düziçi'ne Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor, System.String[]

Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu (DÜGİAD) Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ı ziyaret etti.

Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu (DÜGİAD) Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ı ziyaret etti. Heyet, Düziçi'ne sanayi bölgesi kurulması için validen destek istedi.

Vali Cerrah, Düziçi'ne organize sanayi bölgesi kurulması için çalışma başlattıklarını, Osmaniye ve Kadirli'de olduğu gibi Düziçi'nde de bir organize sanayi bölgesi bulunmasını istediklerini söyledi. Cerrah, sanayi kanununda girişimci lehine değişiklikler yapıldığını, bu değişikliklerle Osmaniye'nin sanayi merkezi haline gelmesi için çalıştıklarını söyledi. "Bu konuda Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği'ne büyük görev düşüyor. Düziçili girişimciler, organize sanayi bölgesi için hazırlıklarını tamamlasınlar." dedi.

Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği yönetim kurulu başkanı Rüstem Şen, "Düziçi coğrafi konumu itibariyle sanayi bölgesi olmayı hak ediyor. Bu konuda Osmaniye Valiliği ve bölge milletvekillerinden destek bekliyoruz. Düziçi'nin kalifiye elemanları Osmaniye, Hatay, Adana, Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta çalışıyor. Kurulacak organize sanayide kalifiye eleman sıkıntısı yaşanmayacak. Türkiye Sanayici ve İş Adamları Konfederasyonu'nun (TUSKON) tecrübesini Düziçi'ne ve bölge yatırımcılarına yansıtmak isiyoruz." diye konuştu.

Düziçi'ne Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Düziçi'ne Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi