Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet - Son Dakika

Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet

17.06.2016 10:03
Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet, System.String[]

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, İngilizce Dil Eğitim Sistemi DynEd’te başarılı olan 10 öğrenciye tablet hediye etti.

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, İngilizce Dil Eğitim Sistemi DynEd'te başarılı olan 10 öğrenciye tablet hediye etti.

Tarsus Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, öğrencilerin yabancı dil öğreniminin teşvik edilmesi ve DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi kullanma oranlarının arttırılması ve devamlığını sağlamaları, emsallerine göre daha çok çalışma ve başarı gösteren öğrencileri ile öğretmenleri ödüllendirdiklerini söyledi.

Eğitime özel bir önem verdiklerini belirten Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca ise geleceğin şekillenmesinde en büyük faktörün eğitim olduğunu söyledi. Atmaca, "Biz Tarsus'umuzun hayatın her alanında en büyük başarıyı elde etmesi için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Özellikle eğitime büyük önem veriyoruz. Geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları konusunda Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, veliler ve öğrencilerle sıkı bir işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Kaymakam Atmaca, "DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Uygulama Programı' sayesinde öğrencilerin yabancı dili daha kolay öğrendiklerini sözlerine ekledi.

DynEd kullanımı sırasında başarı gösteren 10 öğrenciye tablet, okul yöneticilerine ise plaket verildi. - MERSİN

Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet
Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet
Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet
Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet
Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dyned'de Başarılı Olan 10 Öğrenciye Tablet - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Van'ı buz kesti! Hava sıcaklığı eksi 40'a dayandı Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti Dolandırıcılar, parola "bayrak" dedi, yaşlı çiftin 60 yıllık birikimini aldı