Son Dakika Haberleri: E-5'i Kilitleyen Kaza! Meyve Yüklü Kamyonet Devrildi, Sürücüler Yolda Kaldı

E-5'i Kilitleyen Kaza! Meyve Yüklü Kamyonet Devrildi, Sürücüler Yolda Kaldı

2 yıl önce

E-5 karayolu Çağlayan mevkiinde yan yolda otomobile çarpan kamyonet devrildi. Kazanın ardından yol trafiğe kapanınca 1 saat boyunca araç kuyruğu yaşandı.

İstanbul E-5 Çağlayan Mevkii Ankara İstikameti'nde yan yolda seyir halindeki meyve yükü kamyonet, otomobille çarpışıp devrildi. Kaza nedeniyle yol trafiğe kapanınca 1 saat boyunca uzun araç kuyruğu oluştu.

OTOMOBİLLE ÇARPIŞIP DEVRİLDİ

Kaza D-100 Karayolu Çağlayan mevkii Ankara istikametinde saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Mustafa Sevinçer'in kullandığı sebze ve meyve yüklü kamyonet bir otomobil ile çarpıştıktan sonra devrildi. Kaza nedeniyle yan yol trafiğe kapandı.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU

Ankara istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı. Yaklaşık 1 saat trafiğe kapalı olan yol, araçların kaldırılmasının ardından açıldı. Kazada yola saçılan meyve ve sebzelerin sağlam olanları yoldan toplanıp kasalara konurken, ezilenler temizlik işçileri tarafından yoldan kaldırıldı.

Kaza nedeniyle araç kuyruğu Ayvansaray'a kadar uzadı

Kazanın yaşandığı bölgeden ilk fotoğraflar:
Twitter'da 13 Milyon Takipçisi Olan Erdoğan, Sadece 1 Kişiyi Takip Ediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yaşlı Kadının İsteğini Geri Çevirmedi

Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de FETÖ Operasyonlarının Başladığını Açıkladı