Son Dakika Haberleri: E-ticaret Etkinliği'nde Ticaretin Dijital Dönüşümü Konuşulacak

E-ticaret Etkinliği'nde Ticaretin Dijital Dönüşümü Konuşulacak

2 yıl önce

E-ticaret Sohbetleri serisinin üçüncü etkinliğinde e-ticaret ve perakende sektörlerinden profesyoneller yeniden bir araya geliyor.

E-ticaret Etkinliği'nde Ticaretin Dijital Dönüşümü Konuşulacak, System.String[]

Her ayın ikinci ve dördüncü haftalarında olmak üzere ayda 2 kez düzenlenen E-ticaret Sohbetleri etkinliği, dijital ekonomi ve e-ticaret konularında izleyicilere vizyon kazandırmayı ve merak ettikleri konuları aydınlatmak amacıyla E-ticaret Çağı tarafından düzenleniyor. Alanında tecrübe sahibi konukların katıldığı "E-ticaret Sohbetleri"nin 23 Kasım 2017 tarihinde Dome İstanbul'da gerçekleşecek olan etkinliğinde LC Waikiki E-ticaret Direktörü Salih Yılmaz ve Tekzen E-ticaret Müdürü Celal Bal konuşmacı olarak yer alacak.

FİZİKSEL MAĞAZACILIKTAN ELEKTRONİK TİCARETE YENİ NESİL PERAKENDECİLİK

ABD'de tekstil alanında 10 yıllık bir deneyime sahip olduktan sonra Türkiye'ye dönen LC Waikiki E-ticaret Direktörü Salih Yılmaz, E-ticaret Sohbetleri katılımcıları ile teknolojik yenilikler doğrultusunda çeşitlenen tüketici eğilimleri ve dijital dönüşüm alanındaki bilgi ve düşüncelerini paylaşacak.

Yapı malzemeleri dikeyinde hizmet veren Tekzen'in E-ticaret Müdürü Celal Bal ise online ve offline kanalların bütünleşik kullanımı hakkında tecrübelerini ve tavsiyelerini aktaracak. Saat 16:00'da başlayacak ve 1 saat sürecek olan etkinliğin moderasyonunu E-ticaret Çağı Yayın Yönetmeni Ümit Öncel sağlayacak. E-ticaret ile ilgili önemli bilgilerin paylaşılacağı bu etkinliğe katılan herkese 3 ay süreli E-ticaret Çağı dergisi aboneliği hediye edilecek.

E-ticaret Sohbetleri'ne ücretsiz olarak katılmak için http://www.eticaretsohbetleri.com adresine girerek kayıt oluşturabilir, canlı yayın üzerinden izlemek için ise E-ticaret Çağı'nın YouTube kanalını takip edebilirsiniz. Her ayın 2. ve 4. haftasında olmak üzere ayda iki kez gerçekleştirilecek olan E-ticaret Sohbetleri'ni etkinlikler gerçekleştirildikten sonra YouTube kanalı aracılığıyla online olarak da izleyebilirsiniz.
Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı