Ailesi tarafından ormana terk edilen kız çocuğunun cansız bedeni avcı tarafından bulundu - Son Dakika

Ailesi tarafından ormana terk edilen kız çocuğunun cansız bedeni avcı tarafından bulundu

27.01.2021 12:55
Ailesi tarafından ormana terk edilen kız çocuğunun cansız bedeni avcı tarafından bulundu, System.String[]

ABD'nin Mississippi eyaletinde bulunan ormanlıkta ailesi tarafından terkedilen iki kardeşten biri olan iki yaşındaki kız çocuğunun cansız bedeni, bir avcı tarafından bulundu. Hipotermi nedeniyle hayatını kaybettiği düşünülen kızın ölüm nedeni, yapılan otopsi sonrası belli olacak. Polis ekipleri, babaya ulaşamazken anne için soruşturma başlattı.

ABD'nin Lake kasabası yakınlarında bulunan bir ormanlıkta kamyonette çıkan aile kavgası, önce babanın sonra annenin çocuklarını terk etmesine sebep oldu. Ebeveynleri tarafından terkedilen yedi yaşındaki erkek çocuğu, yardım aramak için iki yaşındaki kız kardeşini kamyonetin yakınında bıraktı. Geçen zaman sonrası bir erkek çocuğuyla karşılaşan avcı, yardım talebi üzerine kız çocuğunu aradı ve onun cansız bedeni ile karşılaştı. Hipotermi kaynaklı hayatını kaybettiği düşünülen küçük kızın ölüm nedeni, yapılan otopsi sonucunda kesinleşecek.

Ebeveynleri tartıştıktan sonra ormanda terkedilen kız çocuğunun, cansız bedeni avcı tarafından bulundu

UYUŞTURUCUDAN DOLAYI TARTIŞIYORLARMIŞ

Küçük kızın cansız bedeni otopsi merkezine götürülürken erkek çocuğu ise koruyucu aile gözetimine verildi. Çocuklarını terk eden anne ve babanın, uyuşturucu nedeniyle tartıştığı iddia ediliyor. İhmalkar babanın kayıplara karıştığı olayda polis ekipleri, anne için 'çocuk ihmali suçu' gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Ailesi tarafından ormana terk edilen kız çocuğunun cansız bedeni avcı tarafından bulundu

Son Dakika Dünya Ailesi tarafından ormana terk edilen kız çocuğunun cansız bedeni avcı tarafından bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de "tamamen aşılanmış" kişiler için kılavuz yayınlandı! Maske ve mesafe kalkıyor Saadet Partisi'nden istifa eden Cihangir İslam, CHP'ye geçiyor Rasim Öztekin'in vefatı siyaset, sanat ve iş dünyasını yasa boğdu Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yaz tatili açıklaması: Okullar 2 Temmuz'a kadar açık Baba 10 yaşındaki çocuğunu boğarak öldürdü, polisi arayıp 'Birini öldürdüm' dedi İngiltere, 90 adetlik F-35 savaş uçağı alımını iptal etti Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu Kalp krizi geçiren babasının başından ayrılmayan Pelin Öztekin'in hastane önündeki hali yürek burktu