EBRD, Borsa'daki payını satmak istiyor - Son Dakika

EBRD, Borsa'daki payını satmak istiyor

Reuters'ın haberine göre EBRD, Hakan Atilla'nın CEO olarak atanmasının ardından BIST'teki yüzde 10 hissesini satmak istediğini bildirdi.

EBRD, Borsa'daki payını satmak istiyor, System.String[]

Reuters'ın haberine göre EBRD, Hakan Atilla'nın CEO olarak atanmasının ardından BIST'teki yüzde 10 hissesini satmak istediğini bildirdi.

Kaynak: Dunya.com


Son Dakika

Kamu bankalarının düşük faizli kredi paketinden fırsatçı firmalar yararlanamayacak Taşıt kredisi çekmeyi düşünenler dikkat! İşte %0,49 - %0,69 faiz oranlarının geçerli olacağı markalar Turizm cenneti Bodrum'da şezlongların günlük kirası, ortalama bir evin aylık kirasından daha yüksek Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli kredi paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım da dahil oldu İGDAŞ'tan sonra şimdi de İSKİ! CHP'li meclis üyesi bile gelen faturaya isyan etti Giresun'da ilk defa salep üretimi yapıldı, kilosu 1.400 TL'den satılıyor Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Son Dakika: THY yurt dışı uçuşlarına 18 Haziran'da başlayacak Normalleşme sürecinde kamuda alınacak tedbirler belirlendi! Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Borsa son 3 ayın zirvesini gördü! En çok kazandıran gayrimenkul şirketleri oldu Son Dakika: ÇED raporuna onay çıkan yerli otomobil fabrikasının inşaatına başlanacak Ukraynalı turistler 1 Temmuz'dan itibaren Türkiye'ye gelecek Normalleşmenin etkileri piyasalara yansıdı! Dolar düşüyor, borsa yükseliyor Evde bakım yardımı ve engelli aylığı alanların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 380 liradan işlem görüyor