Son Dakika Haberleri: Genç Bir Kadınla Görüntülenen Reza Zarrab, Ebru Gündeş'i Aldatıyor mu?

Genç Bir Kadınla Görüntülenen Reza Zarrab, Ebru Gündeş'i Aldatıyor mu?

3 ay önce

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in Mayıs ayında New York'a giderek ziyaret ettiği eşi Reza Zarrab, genç bir kadınla görüntülendi.

İran'a yönelik yaptırımların ihlal edilmesiyle ilgili ABD'deki davada tanık konumunda olan Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, New York'ta bir kadınla görüntülendi.

EBRU'YU BOŞANMADAN BİR KADINLA GÖRÜNTÜLENDİ

New York'ta ünlü Nobu restoranında yanında bir kadınla suşi yiyen İran asıllı Türk vatandaşı Zarrab, görüntülendiğini fark edince rahatsız olup mekandan ayrıldı. Şarkıcı Ebru Gündeş ile evliliği devam eden Zarrab'ın kadınla görüntülenmesiyle eşini aldattığı ileri sürüldü.

MAYIS AYINDA EŞİNİ ZİYARET ETTİ

Ebru Gündeş, son olarak Mayıs ayında kızıyla New York'a giderek FBI korumasında bilinmeyen bir yerde yaşamına devam eden eşi Reza Zarrab'ı ziyaret etti.

BOŞANMA GİRİŞİMİNDE BULUNMADI

Uzun süredir eşiyle ayrı yaşayan Ebru Gündeş, yaşanan olayların ardından boşanmayla ilgili herhangi bir girişiminde bulunmadı.

Reza Zarrab, ABD'de Yanında Bir Kadınla Görüntülendi

Ebru Gündeş, Kızıyla Birlikte FBI Gözetimindeki Eşi Reza Zarrab'ı Ziyaret Etti


YORUMLAR


Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı Kenan Sofuoğlu'ndan "Spor Bakanı" Olacak İddialarına Net Yanıt: Erdoğan'dan Telefon Gelse de Kabul Etmeyeceğim

Fatih Altaylı, "Kusura Bakmasın Yayınlıyorum" Deyip Mansur Yavaş'ın Mesajını Paylaştı