Ebru Gündeş'ten Klip Tadında Konser - Son Dakika

Ebru Gündeş'ten Klip Tadında Konser

17.09.2012 06:03
Ebru Gündeş'ten Klip Tadında Konser, System.String[]

Ebru Gündeş, önceki gün Turkcell Kuruçeşme Arena'da sevenleriyle buluştu.

Ebru Gündeş, önceki gün Turkcell Kuruçeşme Arena'da sevenleriyle buluştu. Biletleri üç gün öncesinden tükenen konserde Elie Saab ve Alexander McQueen imzalı iki kostüm giyen Gündeş'e sahnede 20 dansçı eşlik etti.

AŞK, PARA, SAĞLIK DİLEDİ

Ünlü sanatçının konseri zaman zaman klip havasına büründü. Ebru Gündeş 'Hovarda' şarkısını söylerken, dansçıların bisikletleriyle yaptıkları akrobatik haraketlerle süslü şovu da seyirciden büyük alkış aldı. Ünlü sanatçı konserini, "Çok güzel bir gece geçirdik. Umarım sizin için de öyle olmuştur. Tekrar karşılaşana kadar aşk sizin olsun, para sizin olsun, sağlık sizin olsun ama dostluğunuz bizim olsun" sözleriyle bitirdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Ebru Gündeş'ten Klip Tadında Konser

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Ebru Gündeş'ten Klip Tadında Konser - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Joe Biden'ın Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan dosyası kabarık! İşte yaşadığı sorunlar ve gerilimler Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et