Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Ebru Polat, Yolda Kalan Aracının Yakıt Deposuna Benzin Yerine Su Koydu!

Ünlü Şarkıcı Ebru Polat, Yolda Kalan Aracının Yakıt Deposuna Benzin Yerine Su Koydu!

2 ay önce

Şarkıcı Ebru Polat önceki gün Nişantaşı'nda yolda kaldı. Motorun hararet yaptığını düşünen Polat yakıt deposuna su koyarak durumu daha da kötü yaptı.

Şarkıcı Ebru PolatPorsche marka spor otomobiliyle Nişantaşı'nda yolda kaldı. Polat yakıt deposuna su koyduğunu söyleyerek arabalar konusunda bihaber olduğunu gösterdi.

"DALGINLIKLA YAKIT DEPOSUNA SU BOŞALTTIM"

Şarkıcı Ebru Polat, Porsche marka spor otomobiliyle Nişantaşı'nda yolda kaldı. Bir arkadaşını telefonla arayarak yardım isteyen şarkıcı, sinirlerine hakim olamayarak aracına tekme attı. Bununla da kalmadı, içi su dolu şişeyi yakıt deposuna boşalttı. Muhabirlerin "Yakıt deposuna su mu koyuyorsunuz?" sorusuna "Sizi ilgilendirmez. Üzerime gelmeyin, çok sinirliyim" diye karşılık verdi. Polat, ertesi gün ise şu açıklamayı yaptı: "Araç birden durunca arkadaşımı aradım 'Ya benzin bitti ya da araç hararet yaptı' dedim. O da 'hararetse su dök' dedi. Dalgınlıkla yakıt deposuna su boşalttım. Meğer benzinim bitmiş."

İşte Ebru Polat'ın o halleri:
YORUMLAR


14 Yaşındaki Ünlü Youtuber Trafikte Kafasından Vuruldu Kirli Ortaklık Deşifre Oldu! Esad ve Terör Örgütü PYD Anlaştı, Suriye Ordusu Afrin'e Girecek

Erdoğan'ın, Kadir Mısıroğlu'na Hastanede Gerçekleştirdiği Ziyaretinin Fotoğrafı Ortaya Çıktı