Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu - Son Dakika

Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu

29.10.2017 08:48

Son günlerde evli iş adamı ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Ebru Şallı'nın estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı. Şallı'nın eski halini gören şoke oldu.

Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken manken Ebru Şallı'nın güzelliğini estetiğe borçlu olduğu eski fotoğrafıyla anlaşıldı.

GÖREN "İYİ Kİ ESTETİK YAPTIRMIŞ" DİYOR

Ebru Şallı kısacık kestirdiği saçları ile eskiden bambaşka biri olduğunu görenler, şimdi ki hali için "İyi ki estetik yaptırmış." yorumunda bulunmadan edemedi.

İşte Ebru Şallı'nun eski ve yeni hali:

Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu
Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu
Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu

Son Dakika Magazin Ebru Şallı'nın Estetiksiz Halini Görenler Şoke Oldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! NATO: Türkiye ve Yunanistan gelecek hafta Akdeniz'de yapılacak tatbikatları iptal etti Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Kahramanmaraş'ta vakalar artıyor! HES haritası kırmızı renge büründü Son Dakika: Trabzonspor'da 3 futbolcu, koronavirüse yakalandı Suudilerden Trump'ı kızdıracak hamle: Çinli Huawei ve Alibaba ile anlaşma imzaladılar Hamit Altıntop: Mesut Özil bu durumun altından en iyi şekilde kalkacaktır Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi