Ece Çeşmioğlu, Bu Kez Çok Şaşırtacak! - Son Dakika

Ece Çeşmioğlu, Bu Kez Çok Şaşırtacak!

09.01.2018 17:01
Ece Çeşmioğlu, Bu Kez Çok Şaşırtacak!

Başarılı oyuncu Ece Çeşmioğlu yakında Show TV'de seyirciyle buluşacak olan 'Yuvamdaki Düşman' dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Yapımcılığını Düş Gezginleri'nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri'nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar'ın oturduğu Yuvamdaki Düşman'da Ece Çeşmioğlu, kaybettiklerini kazanmak için Çifthanlı Ailesine bakıcı olarak giren Ceren karakterine hayat veriyor.

İZLEYENLERİN TÜYLERİNİ ÜRPERTECEK

Ece Çeşmioğlu'nun canlandırdığı Ceren karakteri, şeytani zekasıyla attığı her adımda izleyicilerin tüylerini ürpertecek. Huzur dolu bir ev içinde tatlı gülümsemesiyle herkesin sevgisini kazanmayı başaran genç bir kadının, içinde gizlice büyüttüğü fırtınayla etrafında yaratacağı yıkıcı hasara sadece izleyiciler şahit olacak. Bugüne kadar kendi çabasıyla kazandıklarının kasıtlı olarak elinden alındığına kendini inandırmış olan Ceren, kaybettiklerini geri kazanmak için gözlerini tamamen karartacak. Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle ekranlara sıra dışı bir soluk getirecek.

Birbirinden Başarılı İsimler Bir Arada

Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan'ın yer aldığı Yuvamdaki Düşman'da ayrıca Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün sürpriz isimler olarak yer aldığı Yuvamdaki Düşman'da birbirinden farklı karakterlerin, psikolojik gerilim dolu hikayeleri anlatılıyor.

'YUVAMDAKİ DÜŞMAN' HİKAYE:

Çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ece Çeşmioğlu, Bu Kez Çok Şaşırtacak! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement