Son Dakika Haberleri: Ece Erken, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın Ayrılık Sürecini Anlattı: Kıyafetlerini Dışarı Attılar

Ece Erken, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın Ayrılık Sürecini Anlattı: Kıyafetlerini Dışarı Attılar

1 ay önce

Ece Erken, Demet Akalın'ın İbrahim Kutluay ile ayrılık sürecini en ince ayrıntısına kadar anlattı. Ece, "İbrahim, Demet'in kıyafetlerini bile almasına izin vermedi. Kıyafetleri attılar." dedi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın yorumcularından Ece Erken, "Demet Akalın ile İbrahim'in ayrılık sürecinin en büyük tanığıydım." deyip ne var ne yoksa anlattı. Ece, "Demet'in kıyafetlerini almasına bile izin vermediler" deyip ünlü şarkıcının yaşadığı zor günleri anlattı.

"DEMET BENİM EVİMDE KALDI"

 Demet Şener ile Demet Akalın'ın yıllar sonra polemiğe girmesini konu alan Söylemezsem Olmaz ekibi, 16 yıl öncesini de andı. Ece Erken, "Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın ayrılık sürecine tanıklık ettim. Demet benim evimde kaldı." deyip Demet Akalın'ın yaşadığı zor günleri anlattı.

"EŞYALARINI KAPIYA ATTILAR"

Ece sözlerine şöyle devam etti: "Demet ile İbrahim birlikte yaşıyorlardı. Tam evleneceklerdi, Demet Şener'le İbrahim Kutluay'ın haberleri çıktı. Demet'in eşyalarını almaya gittik, kapıyı açmadılar. Eşyaları kapıya attılar. Demet 1-2 hafta bende kaldı. Çok büyük üzüntü yaşadı."


YORUMLAR


Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz'le Reyting Farkını Kapattı Mahsur Kaldıkları Kamp Alanında Reşit Olmayan Çocukla İlişkiye Girince Kurtarma Ekiplerine Yakalandı

Avlu Dizisi Oyuncusu Nil Makaracı İsyan Etti: Lezbiyen Olduğum İçin Kadrodan Çıkarıldım