Eclıpse Chasers - Son Dakika

Eclıpse Chasers

11.02.2011 14:14
Eclıpse Chasers, System.String[]

Sci Tech TV'yi; Teledünya Dijital Yayın Platformu 193. Kanal Ve Tivibu 108. Kanalda İzleyebilirsiniz.

Bilim, teknoloji, doğa, yaşam, uzay, gezi, araştırma gibi farklı belgesel türlerini izleyicisine sunan sci tech tv'yi; teledünya dijital yayın platformu 193. Kanal ve tivibu 108. Kanalda izleyebilirsiniz.

Sci Tech TV'nin yepyeni belgeseli "Eclipse Chasers" güneş tutulmalarının gizemlerini çözmek üzere sizleri Güney Pasifiğin en izole kalmış, hala neden ve nasıl yapıldığı bilinmeyen heykelleriyle ünlü adası Paskalya Adası'na götürüyor.

Dünyaca ünlü güneş tutulması bilimcileri, tutulmanın en iyi gözlemlenebildiği Paskalya Adaları'nda bu doğa olayını tüm detaylarıyla inceliyorlar.

Güneş tutulmalarını inceleyerek güneşin temel fonksiyonları anlamak ve gelecekte alternatif enerjileri üretebilmek adına çalışan bilim adamlarının söyleyecek çok şeyi var!

"Eclipse Chasers" Sci Tech TV'de.

Yayın tarihi : 14 Şubat Pazartesi

Yayın saati : 13.00

Eclıpse Chasers

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Eclıpse Chasers - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu