Son Dakika Haberleri: Eczacılardan Tedavi Gören Çocuklara Moral

Eczacılardan Tedavi Gören Çocuklara Moral

8 yıl önce

Adana 4.Bölge Eczacı Odası, sosyal faaliyet komisyonu Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi onkoloji ve hematoloji bölümünde tedavi gören çocukları ziyaret edip, hediye dağıttı.

Eczacılardan Tedavi Gören Çocuklara Moral, System.String[]

Adana 4. Bölge Eczacı Odası, sosyal faaliyet komisyonu Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi onkoloji ve hematoloji bölümünde tedavi gören çocukları ziyaret edip, hediye dağıttı.


Eczacı Odası sosyal faaliyet komisyonu üyeleri, amaçlarının tedavi gören çocuklara moral vermek ve onları mutlu etmek olduğunu söyleyerek, "Çocuklarımız ve aileleri ile görüştük, moral vermeye çalıştık. Yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık. Hediyeler de vererek kısa süreli de olsa mutluluklarını paylaştık. Bu tarz ziyaretleri sürdürmeye devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk projelerimize yenilerini ekleyeceğiz" dediler.


Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, eczacıların toplumla iç içe olan mesleklerin başında geldiğini, hasta-ilaç ilişkisi dışında farklı aktiviteler düzenlediklerini söyledi. Özkan, kültür, sanat ve sosyal projelerinin de devam edeceğini sözlerine ekledi. - ADANA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:48 Kaynak: İHASiirt'te 'ışık hadisesi' için binlerce kişi toplandı
Seçmenin yüzde 51.8'i İBB Başkanı İmamoğlu'ndan memnun değil MHP Lideri Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı