Son Dakika Haberleri: Eczanenin Camını Uçan Tekmeyle Kıran Hırsız, Herkesi Şaşkına Çevirdi

Eczanenin Camını Uçan Tekmeyle Kıran Hırsız, Herkesi Şaşkına Çevirdi

4 gün önce

Mersin'de bir eczanenin camına uçan tekme atarak giren hırsız, herkesi şaşkına çevirdi. Güvenlik kameralarına yakalanan hırsız, eczanedekilerin tepkisi üzerine kaçmak zorunda kaldı.

Mersin'de bir eczaneye uçar tekme atarak camdan giren hırsız, eczanede bulunanların tepkisi üzerine amacına ulaşamadan kaçtı. İlginç gasp girişimi iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

ELİNİ BELİNE ATARAK SİLAHI VARMIŞ GİBİ DAVRANDI

Mersin'deki  Sıla Eczanesi'nde ilginç bir gasp girişimi yaşandı. Gece nöbette olan eczaneye kimliği belirlenemeyen bir kişi, uçar tekme atarak camı kırıp içeri girdi. Kapı camını kırarak girdiği eczanede elini beline atarak silah varmış gibi yapan gaspçı, kasadaki paraları istedi. Eczanede bulunanların tepkisi üzerine acemi gaspçı, olay yerinden kaçarak, kayıplara karıştı. İlginç gasp girişimi, güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi.


''UÇAN TEKME ATIP CAMLA BİRLİKTE İÇERİ GİRDİ''

Olay günü tanıdık olan eczacılarına yardım etmek için orada bulunan Halil Dinçer, olay anını İHA muhabirine anlattı. Dinçer, "O gün nöbetteydik. Gece saat 12.00 sıralarında vatandaşın biri koşarak dışarıdan geldi ve uçar tekme atarak kapının camını kırarak içeri girdi. Camlar filan kırıldı. Bizde tabi üstüne yürüyünce geri kaçtı. Elini beline attı silahım var dedi, çıkarın hasılatı dedi. Ancak silahı olmadığı belliydi, ayak yapıyordu. Gasp amaçlı geldiği belliydi. Ancak baktığınızda bir şeyler içtiği belliydi. Yoksa o şekilde gelemez. Bizde müşteri vardı onlarla ilgileniyorduk. Kapıyla, camla birlikte içeri girdi. Camlar filan üstümüze geldi. İlk başta tabi ki irkildik. Biz kaçınca peşinden koştuk ama yakalayamadık. Olaydan sonra polise durumu bildirdik. Şikayetçi olduk, ifade verdik. Ancak henüz bir şey çıkmadı" dedi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Tahliye Edilen Çete Lideri Sedat Şahin 14 Gün Sonra Yeniden Tutuklandı 9 İlde Eş Zamanlı Çete Operasyonu: 1 Milyon Sahte Amerikan Doları Ele Geçirildi
Trabzon'da Cami İnşaatı Çöktü, 85 Yaşındaki Gönüllü İşçi Hayatını Kaybetti Döviz Bürosu Çalışanı Kendisini Gasp Ettirdi, İnandırıcı Olsun Diye Psikiyatriye Yattı