Son Dakika Haberleri: Eda Taşpınar, Çaldığı Son Fotoğrafta Kendisine Göğüs Bile Yaptı

Eda Taşpınar, Çaldığı Son Fotoğrafta Kendisine Göğüs Bile Yaptı

9 gün önce

Daha önce "Gece denize girmeden yaz bitmez" notuyla paylaştığı fotoğraf çalıntı çıkan Eda Taşpınar, yeni bir skandala daha imza attı.

Sosyal medyayı etkili kullanan  Eda Taşpınar paylaştığı renkli fotoğraflarla dikkat çekiyor. 500 bini aşkın takipçisi bulunan  Taşpınar'ın bazı fotoğrafları kendisiymiş gibi paylaştığı ancak karelerdeki kişilerin kendisi olmadığı anlaşıldı.

DENİZ FOTOĞRAFI BAŞKASINA AİT ÇIKMIŞTI

Geçen günlerde  Eda Taşpınar'ın "Gece denize girmeden yaz bitmez" notuyla paylaştığı fotoğrafı  Instagram'dan başka kullanıcının günler önce paylaştığı ortaya çıkmıştı.


BİR SKANDAL DAHA PATLADI

Şimdi ise  Eda Taşpınar'ın denizin içinden yaptığı bu paylaşımın da Instragram'da RAVA isimli bir kullanıcıya ait olduğu ortaya çıktı. Fotoğrafta  Taşpınar'ın göğüs kısmını photoshop'la düzeltmesi ise dikkatlerden kaçmadı.


AÇIKLAMA YAPMADI

Eda  Taşpınar gündeme gelen fotoğraflarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.Kerimcan Durmaz: Ayda Ne Kadar Kazandığımı Ben Bile Bilmiyorum Hacı Sabancı, Yeni Aşkı Zeynep Nazlı Kayı'yı Herkese İlan Etti
Alişan'dan Ayrılan Eda Erol, Elif Dizisinde Boy Gösterecek Miss Turkey Birinciliği Elinden Alınan Itır Esen'den İlk Açıklama