Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk - Son Dakika

Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk

14.05.2011 15:16
Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk, System.String[]

Yalova Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan ortak proje, Türkiye'de bir ilk olacak.

Proje kapsamında; öğrencilerle yazar hem Yalova'ya gezecek, hem de kitaplar hakkında sohbet edecek. Seçilen tüm öğrencilerin, o yazarın kitaplarını okumuş olması da, bir ilki oluşturacak.

Yazar, Mehmet Niyazi Özdemir 18 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17.00'da Yalova'daki liseli öğrencilerle, Yalova Belediyesi Meclis Salonu'nda bir araya gelecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı Son Dakika: Beşiktaş derbisinde sakatlanan Fenerbahçeli Perotti, 1 ay forma giyemeyecek Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı