Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk - Son Dakika

Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk

14.05.2011 15:16
Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk

Yalova Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan ortak proje, Türkiye'de bir ilk olacak.

Proje kapsamında; öğrencilerle yazar hem Yalova'ya gezecek, hem de kitaplar hakkında sohbet edecek. Seçilen tüm öğrencilerin, o yazarın kitaplarını okumuş olması da, bir ilki oluşturacak.

Yazar, Mehmet Niyazi Özdemir 18 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17.00'da Yalova'daki liseli öğrencilerle, Yalova Belediyesi Meclis Salonu'nda bir araya gelecek.

YORUMLAR
500
TACİZCİSİNİ ÖLDÜREN LİSELİ KIZ İLK DURUŞMADA TAHLİYE EDİLDİ TACİZCİSİNİ ÖLDÜREN LİSELİ KIZ İLK DURUŞMADA TAHLİYE EDİLDİ Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Özel Kalem Müdürü: 'Kapıları Kilitleyen Bizim Görevlilerimizdi, Öğrenciler Bir Şey Yapmadı' Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Özel Kalem Müdürü: 'Kapıları Kilitleyen Bizim Görevlilerimizdi, Öğrenciler Bir Şey Yapmadı' ÇÜ'den ilk 3 bine giren öğrencilere rekor burs ÇÜ'den ilk 3 bine giren öğrencilere rekor burs
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Edebiyatçılarla Liseli Öğrenciler Arasında Bir İlk - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement