Edge Of Tomorrow Filmi - Son Dakika

Edge Of Tomorrow Filmi

07.12.2013 02:00
Edge Of Tomorrow Filmi

Edge Of Tomorrow filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Edge Of Tomorrow filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yakın bir gelecekte Mimics adı verilen bir uzaylı yarışında kovan görünümlü uzaylılar amansız bir saldırı sonucu dünyayı ele geçirirler. Bir çok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletirler. Dünyada hiçbir ordu onların ne hızına ne silahlarının gücüne ne de telepatik olarak emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Ama şimdi , dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmiştir ve ikinci bir şansları yoktur.

Lt. Col. Bill Cage daha önce hiç savaşa girmemiş bir kumandandır. Bu görev onun için bir intihar görevinden başka birşey değildir, Cage dakikalar içerisinde öldürülür. Fakat imkansız da olsa cehennem gibi bir günde uyanır ve tekrar tekrar ölüp ölüp dirilip savaşmaya zorlanır. Uzaylılarla direk etkileşime girmesi onu bir zaman döngüsünün içine sokmuştur. Fakat her geri dönüşünde Cage daha güçlü , daha zeki ve Mimics'lerle başa çıkabilir hale gelmektedir.

Yönetmen: Doug Liman

Senaryo: Christopher McQuarrie, Joby Harold, Joby Harold, Dante Harper, Hiroshi Sakurazaka

Oyuncular: Jonas Armstrong, Charlotte Riley, Bill Paxton, Emily Blunt, Tom Cruise

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu

Orijinal Adı: Edge Of Tomorrow

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: ABD

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 30.05.2014

YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Edge Of Tomorrow Filmi - Son Dakika


Advertisement