Edirne 1. Eğitim ve Kültür Festivali - Son Dakika

Edirne 1. Eğitim ve Kültür Festivali

26.11.2012 11:20
Edirne 1. Eğitim ve Kültür Festivali, System.String[]

Edirne 1.Eğitim ve Kültür Festivali kapsamında konser vermek için Edirne'ye gelen sanatçı Zülfü Livaneli'ye ciğer ikram edildi.

Edirne 1. Eğitim ve Kültür Festivali kapsamında konser vermek için Edirne'ye gelen sanatçı Zülfü Livaneli'ye ciğer ikram edildi.

Saraçlar Caddesi'ndeki konser alanında ciğer yiyen Livaneli, burada yaptığı konuşmada, tava ciğerin tadının yıllar önce tattığını ancak ciğerin tadının bu günde değişmediğini söyledi.

Edirne Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar da Livaneli'nin Edirne'de sevilen bir sanatçı olduğunu ve Edirne'ye gelen sanatçıları en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını kaydetti.

Muhabir: Cihan Demirci

Yayıncı: Murat Paksoy - EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Edirne 1. Eğitim ve Kültür Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor