Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi - Son Dakika

Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi

29.12.2017 15:38
Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi, System.String[]

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de, Edirne Akademi Hocası İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı, eğitimlerine ‘Etik’ dersiyle devam etti.

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi'de, Edirne Akademi Hocası İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı, eğitimlerine 'Etik' dersiyle devam etti.

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan ve Edirne'ye adeta ikinci bir üniversite kazandıran Edirne Akademi'de eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Edirne Akademi Hocası İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı, eğitime katılanlarla bu hafta 'Etik' konusunu işledi.

Doç. Dr. Taşçı, özellikle din ve ahlak konularında birçok eleştirilerde bulunmuş olan Alman Filozof Friedrich Wilhelm Nietzsche'yi anlattı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın Edirne Akademi'yi çok önemsediğini ifade eden Taşçı, "8 bin 300 yıllık tarihe sahip olan; birçok medeniyete ev sahipliği yapan Edirne sadece kültürel ve tarihi özellikleriyle değil; eğitime verdiği önemle de Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın başkanlığında kurulan Edirne Akademi, gerçekten Edirne'ye çok yakıştı. Edirne Akademi her geçen gün güçlenen kadrosuyla eğitimlerine, atölye çalışmalarına ve derslerine devam edecek" dedi. - EDİRNE

Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi
Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Edirne Akademi'de 'Etik' Dersi - Son Dakika


Son Dakika

Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü