Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak'tan Trakya Üniversitesi Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret - Son Dakika

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak'tan Trakya Üniversitesi Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret

06.08.2021 12:21
Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak'tan Trakya Üniversitesi Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Trakya Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Trakya Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektör Tabakoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kentte bir süre önce göreve başlayan Çakmak'a başarı diledi.

Çakmak'a üniversite faaliyetleri hakkında bilgi veren Tabakoğlu, "Trakya Üniversitesi olarak Edirne'ye katkı sağlamak için şehrin kurumlarıyla uyum içinde çalışıyoruz. Basşavcılığımızla önemli sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Başsavcımız Mustafa Çakmak ile de Edirne için uyum içinde çalışıp önemli projeler geliştireceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Başsavcı Çakmak ise Edirne'de olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Trakya Üniversitesinin Edirne'nin önemli bir dinamiği olduğunu aktaran Çakmak, birlik ve beraberlik içerisinde Edirne'ye katkı sağlayacak çalışmalara imza atmayı istediklerini kaydetti.

YORUMLAR
500
Merkez Bankası zorunlu karşılık düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı Merkez Bankası zorunlu karşılık düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı Edirne Valisi Kırbıyık'tan Trakya Birlik'e ziyaret Edirne Valisi Kırbıyık'tan Trakya Birlik'e ziyaret Edirneli Ayçiçeği Üreticisi: Üreticiyi Tatmin Edecek, 16 Lira Civarında Bir Fiyat Bekliyoruz Edirneli Ayçiçeği Üreticisi: Üreticiyi Tatmin Edecek, 16 Lira Civarında Bir Fiyat Bekliyoruz
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak'tan Trakya Üniversitesi Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement