Edirne'de Kaçak Sigara Operasyonu - Son Dakika

Edirne'de Kaçak Sigara Operasyonu

12.01.2012 13:40
Edirne'de Kaçak Sigara Operasyonu, System.String[]

Edirne'de bir otomobilde yapılan aramada 14 bin 300 adet kaçak sigara ele geçirildi.

Edirne'de bir otomobilde yapılan aramada 14 bin 300 adet kaçak sigara ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Edirne Emniyet müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Talatpaşa Caddesi'nde yaptıkları kontrollerde, H.Y'nin kullandığı otomobili durdurdu. Otomobilde yapılan aramada 14 bin 300 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Son günlerde artırılan kontrollerde yurda kaçak sokulmak istenen çok sayıda gümrük kaçağı ve uyuşturucu maddeye de el konuldu. Yetkililer, gümrük kaçakçılığı suçuna karşı kapsamlı, planlı çalışmaların devam edeceğini belirtti.

- EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Edirne'de Kaçak Sigara Operasyonu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar İstanbul'da lüks villada cinayet! Arkadaşının dikkati, gerçeği ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek