Edirne'de Yoğun Sis - Son Dakika

Edirne'de Yoğun Sis

04.01.2012 11:46
Edirne'de Yoğun Sis

Edirne ve Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis, ulaşımı olumsuz etkiledi.

Edirne ve Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde sabah saatlerinde etkili olan ve görüş uzaklığının 30 metreye kadar düşmesine neden olan yoğun sis, ulaşımı olumsuz etkiledi.

Edirne'de Tarihi Selimiye Camii ve köprüler yoğun siste gözden kayboldu.Hava sıcaklığının bugün en yüksek 8 derece olması beklenilen Edirne'de sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis, görüş uzaklığını TEM otoyolu ve D-100 karayolunda 30 metreye, kent merkezinde ise 50 metreye kadar düşürdü.

Polis ekipleri yoğun sis nedeniyle güzergahlarındaki ekip sayılarını artırdı. Sis nedeniyle tarihi Selimiye Camii ve tarihi köprüler ise gözde kayboldu.Hava sıcaklığının en yüksek 9 derece olduğu Çorlu'da ise görüş mesafesi 20 metreye kadar düştü.

Araç sürücüleri sis nedeniyle zor anlar yaşarken, polis ekipleri, sürücüleri yavaş gitmeleri konusunda uyardı.Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, sisin öğle saatlerinde yerini güneşe bırakmasının beklendiğini bildirdi.

Kaynak: DHA
Tekirdağ'da otomobil ile işçi servisi çarpıştı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Tekirdağ'da otomobil ile işçi servisi çarpıştı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Çorlu'da trafik kazası: 3 yaralı Çorlu'da trafik kazası: 3 yaralı Çorlu Tren Faciası Davası... Eski Tcdd Bakım Müdürü: 'Yeni Makine Talebimiz Reddedildi. Allah'a Emanet Yapıyorduk' Çorlu Tren Faciası Davası... Eski Tcdd Bakım Müdürü: 'Yeni Makine Talebimiz Reddedildi. Allah'a Emanet Yapıyorduk'

Son Dakika Güncel Edirne'de Yoğun Sis - Son Dakika


Advertisement