Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

16.01.2020 18:14
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

CHP İpsala İlçe Başkanlığı Kongresi'nde başkanlığa yeniden Ahmet Uğraş Uybaş seçildi.

CHP İpsala İlçe Başkanlığı Kongresi'nde başkanlığa yeniden Ahmet Uğraş Uybaş seçildi.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu yaptı.

Tek listeyle gidilen seçimde başkanlığa yeniden Ahmet Uğraş Uybaş seçildi.

Yönetim kurulunda ise Mıstık Ak, Ayhan Aypar, Tamer Çolak, Hüsnü Girgin, Galip Gören, Şeyda Gür, Ahmet Murat Gürler, Nurettin Kestane, Tunay Kılıç, Şeref Topaç, Kadir Vardar ve Sıdıka Vural yer aldı.

Kongreye CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Kadınlara mobil fotoğrafçılık ve internet eğitimi

Edirne'de, mobil fotoğrafçılık ve internet eğitimi verildi.

Edirne Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, eğitim, "Kız Kardeşim Projesi" kapsamında Habitat Derneği ve Edirne Belediyesinin işbirliğiyle Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Eğitim Salonu'nda verildi.

Kadınların ekonomik ve sosyal konumlarının güçlenmesi, bölgesel ekonomik kalkınmada etkin rol almalarının sağlanması ve ekonomik hayata katılım konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlendirilmesi hedeflendi.

Habitat Derneği Kız Kardeşim Projesi eğitmenlerinden İlayda Karaca, eğitimin ardından katılımcıların sorularını yanıtladı.

Edirne'den kısa kısa

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu