Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

22.09.2020 13:33
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

Lalapaşa Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Bulgaristan'ın Yambol kentinde faaliyet gösteren Euroclub Woman işbirliğinde hayata geçirilen "El sanatlarını koruma, tanıtma ve turist cazibeleri haline getirmek için ortak girişimler ağı" projesi kapsamında Edirne'ye gelen Bulgar...

Lalapaşa Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Bulgaristan'ın Yambol kentinde faaliyet gösteren Euroclub Woman işbirliğinde hayata geçirilen "El sanatlarını koruma, tanıtma ve turist cazibeleri haline getirmek için ortak girişimler ağı" projesi kapsamında Edirne'ye gelen Bulgar heyet, kente özgü el sanatlarının yapıldığı atölyeleri ziyaret etti.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, proje faaliyet etkinliği kapsamında kente gelen Bulgar heyet, Edirne'nin el sanatlarını görme fırsatı yakaladı.

Edirne Halk Eğitim Merkezinin kurs etkinliklerini inceleyen heyet, Vakıf ve Kültür Evi'ni ziyaret edip yapılan çalışmaları gördü. Heyet, ayrıca meyve sabunu üretim tesislerinde de incelemede bulundu.

Kaymakam Göktaş'a ziyaret

İYİ Parti Enez İlçe Başkanı Savaş Gündoğdu, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Göktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gündoğdu'ya teşekkür etti.

Gündoğdu da Göktaş'a görevinde başarı diledi.

Gündoğdu'ya ziyaretinde ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Belediye Başkanı Helvacıoğlu'na ziyaret

Bursa Keşanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Akça, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'nu ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Helvacıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Akça'ya dernek çalışmalarında başarı diledi.

Akça da Helvacıoğlu'na teşekkür etti.

Akça'ya ziyaretinde Suluca Köyü Muhtarı Tuncay Kaya da eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler