Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

22.12.2020 16:07
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, Uzunköprü'deki köy okullarını ziyaret etti.

Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, Uzunköprü'deki köy okullarını ziyaret etti.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, Arpacı, Maksutlu İlkokulu, Kırköy İlkokulu, Elmalı İlkoku ve Harmanlı Rauf Şenbaş ve Yunus Şenuz İlk ve Ortaokulunda incelemede bulundu.

Arpacı, okul idarecileriyle görüşerek, uzaktan eğitim sürecine ilişkin yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gürkan, "En Başarılı İl Belediye Başkanları" arasında yer aldı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir araştırma şirketinin yaptığı ankette "2020 Yılının En Başarılı İl Belediye Başkanları" arasında ikinci sırada yer aldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, araştırma şirketi, 30 büyükşehir ve 51 ilde toplam 42 bin 510 kişi ile yüz yüze ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yaparak belediye başkanlarının performansları değerlendirdi.

Anketten yüzde 64,5 başarı oranı ile Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen birinci sırada yer alırken, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan yüzde 62,6 başarı oranı ile ikinci sırada yer aldı. Gürkan'ı sırasıyla Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı takip etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gürkan, elde edilen başarıdan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, "Yapılan '2020 Yılının Enleri' anketinde 'En Başarılı İl Belediye Başkanları' sıralamasında ikinci sırada yer almanın onurunu ve mutluluğu yaşatan halkımıza teşekkürler. Edirne'miz için hep birlikte, ortak akılla çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi 21:35 Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi Herkes panik içinde kaçıştı! 5 dakikalık kum fırtınası Denizli'yi yıktı geçti 20:57 Herkes panik içinde kaçıştı! 5 dakikalık kum fırtınası Denizli'yi yıktı geçti Tecavüzlerin patladığı kampta genç kızlara düzenli olarak hamilelik testi yapıyorlar 17:44 Tecavüzlerin patladığı kampta genç kızlara düzenli olarak hamilelik testi yapıyorlar
Mansur Yavaş, 16:55 Mansur Yavaş, "Lezzet Ankara" projesine tepki gösteren Yemek Sepeti CEO'suna cevap verdi: Doğru yolda olduğumuz görülüyor Gözyaşları içinde Müge Anlı'ya sarıldı! Anne babasının katillerini arayan adam canlı yayında kriz geçirdi 15:21 Gözyaşları içinde Müge Anlı'ya sarıldı! Anne babasının katillerini arayan adam canlı yayında kriz geçirdi
Advertisement