Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

24.02.2021 09:23
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

Tarım ve Orman Bakanlığı Avcılık ve Kontrol Daire Başkanı Melih Er ve İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Hüseyin Akbaş, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'ı makamında ziyaret etti.

Tarım ve Orman Bakanlığı Avcılık ve Kontrol Daire Başkanı Melih Er ve İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Hüseyin Akbaş, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'ı makamında ziyaret etti.

Enez Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, ilçede devam eden hizmetleri ve planlanan tarım yatırımları noktasında karşılıklı fikir teatisi yapılan toplantıda birçok konu üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.

Vergi Haftası

Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Enez Mal Müdürlüğü ve Vergi Dairesi Müdürlüğünde görev yapan çalışanları ziyaret etti.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Göktaş, özveri ile çalışan personelin Vergi Haftası'nı kutladığını belirterek, "Devletin kurumları ancak güçlü bir maliye ile yaşar. Vatandaşlarımıza hizmet olarak dönen vergi geleceğimizin teminatı, refahın arttırılması için vazgeçilmez bir olgudur. Vergisini zamanında ödeme gayretinde olan tüm mükelleflerimize de bol ve bereketli kazançlar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Şerife Bacı'nın şehit oluşunun 100. yılı

Enez Kaymakamlığı, Kurtuluş Savaşı'nda 9 aylık bebeğiyle cepheye silah taşırken donarak şehit olan Şerife Bacı'nın şehit oluşunun 100. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kaymakamlıktan yayımlanan mesajda, "9 aylık bebeğiyle cepheye mühimmat yetiştirmek için İnebolu'dan aldığı cephaneyi kağnıyla Kastamonu'ya taşırken donarak şehadete erişen şehit Şerife Bacı'yı saygıyla rahmetle anıyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Esenyurt TEM'de ortalık savaş alanı! Karşı şeride giren otomobil 4 aracı biçti, yaralılar var Falcao'nun annesi Carmenza Zarate, oğlunun Galatasaray'da kalacağını söyledi HDP kapatılırsa milletvekilleri Demokratik Bölgeler Partisi'ne geçecek Tarlasında bulduğu taşın 'göktaşı' olduğunu öğrenince hemen satışa çıkardı Son Dakika: Yunanistan'da 6,2 büyüklüğünde deprem Selçuk Bayraktar'a iftira atan gazeteci 15 bin lira tazminat ödeyecek AVM'de çocuğa şiddet kamerada! Çevredeki vatandaşlar bu vicdansızlığa kayıtsız kalamadı Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı