Edirne'den Kısa Kısa - Son Dakika

Edirne'den Kısa Kısa

Trakya Alman Kültür Derneği yetkilileri, Edirne Belediyesi'ni ziyaret etti.

Edirne'den Kısa Kısa, System.String[]

Trakya Alman Kültür Derneği yetkilileri, Edirne Belediyesi'ni ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, Trakya Alman Kültür  Derneği yöneticileri ile makamında bir süre görüştü.

Derneğin başkanı Halil Türkan, belediyenin kendilerine destek olduğunu söyledi. Kente katkıda bulunduklarını ifade eden Türkan, "Edirne  Belediyesi İlhan Koman Kültür Evi'nde faaliyet gösteren derneğimize Edirne Belediyesi'nin önemli destekleri olmuştur. Bizler Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan başta olmak üzere Sayın Çiğdem Gegeoğlu'na ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederiz" diye konuştu.

Ziyarette, derneğin başkan yardımcısı ve Almanya Buluşma Noktası Müdürü Franziska Schlyer de yer aldı.

Basketbolcular belediyeyi ziyaret etti

Çerkezköy Nurullah Narin Orta Okulu Bayan Basketbol Takımı, Edirne Belediyesi'ni ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, basketbolcuları kabulünde yaptığı konuşmada, basketbolcuları başarılarından dolayı belediye başkanı Recep Gürkan adına tebrik ettiğini söyledi.

Gegeoğlu, spora ve sporculara her zaman destek verdiklerini söyledi.

Basketbolcular ziyaretin ardından belediye binasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk anı odasını gezdi.

Belediyede bilgi, belge ve arşiv yönetim dönemi başlıyor

Edirne Belediyesi'nde bilgi belge ve arşiv yönetim döneminin başlayacağı bildirildi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yaptığı yazılı açıklamada, kentte yaşayan vatandaşlara en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını devam ettirdiğini söyledi.

Teknoloji çağının gereksinimlerine ayak uydurduklarını aktaran Gürkan, "Edirne Belediyesi'nde, teknolojinin gelişmesiyle birlikte eskiden olduğu gibi defter tutma ya da evrakları elle ulaştırma dönemi sona eriyor. Daha önceden geçilmesi gereken bir sistem olan bilgi, belge ve arşiv yönetim sistemine geçiş çalışmalarını hızla devam ediyor" bilgisini verdi.

YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran olay! Bir baba, önce 7 yaşındaki kızını sonra kendisini astı Bursa'da yavru kedi, işkence edilerek öldürüldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maskeyi çenesinin altına takanlara uyarı: Yanlış yapıyorsunuz Son Dakika: Türkiye'de 9 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 15 kişi vefat etti, 1182 yeni vaka tespit edildi Muhabirin sorusu ABD Başkanı Trump'ı kızdırdı! Kürsüyü terk etti Domuz, yaşlı adamın iç çamaşırını çalınca ortaya komik görüntüler çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, vaka artışı konusunda 4 ilimizi uyardı Beyrut patlamasında ortaya çıkan yeni görüntüler yürekleri ağızlara getirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli üretim olan dünyanın ilk lastikli ve elektrikli ekskavatörünü test etti Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı Fenerbahçe, Doğukan Sinik için Antalyaspor'a resmi teklif yapacak Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Muharrem İnce'nin alacağı maksimum ve minimum oy oranlarını paylaştı Welinton, Beşiktaş'a imza atmak için İstanbul'a geldi Sözleşmesi sona eren Willian, Chelsea'ye veda etti Yol kenarında bulunan 7 cansız bedenin üzerinde çok sayıda kurşuna rastlanıldı