Son Dakika Haberleri: EDİRNE Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş kuyruğu

EDİRNE Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş kuyruğu

9 gün önce

Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş kuyruğuYaz tatillerini Türkiye'de geçiren gurbetçilerin yaşadıkları ülkelere dönemeye başladı.

Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş kuyruğu

Yaz tatillerini Türkiye'de geçiren gurbetçilerin yaşadıkları ülkelere dönemeye başladı. Gurbetçilerin dönüşü nedeniyle Edirne'de Kapıkule Sınır Kapısı'nda uzun araç kuyrukları oluştu.

Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden yaz tatillerini geçirmek için anavatan gelen gurbetçiler, yaşadıkları ülkelere dönmeye başladı. Karayoluyla gelerek dönüş için Edirne'den Bulgaristan'a açılan Kapıkule Sınır Kapısı'nı tercih eden gurbetçiler, gümrüklü alanı doldururken, yaklaşık çift sıra 2 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu. Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü yetkilileri, gurbetçilerin dönüşlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm tedbirlerin alındığını ve tüm peronların açık tutularak, en kısa sürede işlemlerinin yapıldığını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2019 11:25 Kaynak: DHAMSB: Fırat'ın doğusunda ilk ortak uçuş gerçekleştirildi
Pentagon'dan Türk-ABD ortak uçuşuna ilişkin açıklama Eski kocası tarafından şiddet gören kadın: Emine gibi ölmek istemiyorum, devlet bizi korusun Son 11 yılda 2 bin 975 kadın öldürüldü