Edirne Yeni Taksi Durağına Kavuştu - Son Dakika

Edirne Yeni Taksi Durağına Kavuştu

Edirne'ye yeni taksi durağı açıldı.

Edirne Yeni Taksi Durağına Kavuştu, System.String[]

Edirne'ye yeni taksi durağı açıldı.

Edirne Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Derneğinin, şehrin yeni yerleşim alanı olan Şükrüpaşa Mahallesi Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Caddesi üzerinde Yeşil Evlerin bulunduğu bölgeye yeni taksi durağı kurulması için belediyeden talepte bulunduğu bildirildi.

Bu talebin, Edirne Belediyesinin 2 Kasım 2011'deki meclis toplantısında görüşülerek Trafik Komisyonu'na havale edildiği anımsatılan açıklamada, şu bilgiler verildi:

"Edirne Belediyesi Trafik Komisyonu'nda konu incelenerek talep edilen bölgede yaşayan vatandaşlara hizmet edecek yeni bir taksi durağına ihtiyaç olduğuna ve bu durakta çalışacak 7 adet taksinin belirlenmesine karar verilmiş olup, 7 Aralık 2011 tarihli belediye meclis toplantısında alınan kararla söz konusu alanda kurulacak taksi durağında çalışacak olan 7 adet ticari taksi için müracaatlar, Edirne Belediyesi Taksi Yönetmeliği hükümlerince Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odasına yapılabilecektir.

İlgili Yönetmeliğe uygun olarak Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından belirlenecek ve yönetmelikteki şartları taşıyan müracaat sahipleri, nihai olarak belediye encümeninde görüşülerek karar verilecektir."

- EDİRNE

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:25 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Edirne Yeni Taksi Durağına Kavuştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ümitcan Uygun'un annesinin ölü bulunduğu yerden geçen görgü tanığı konuştu: Olay yerinden erkek sesleri geliyordu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Koronavirüs salgınında yeniden bir şiddetlenme yaşıyoruz 4. kattan düşerek ölen Duygu Delen'in kemerle saatlerce dövüldüğü tespit edildi "14 yaşındaki kızı uyuşturucuya alıştırdın" diye bağırıp bacağından vurdular! Vatandaşlar olay yerinden canlı yayın yaptı Son dakika: Pazartesiden itibaren ehliyetler çipli kimlik kartlarına yüklenecek 8 aylık hamile Sinem Kobal, karnı burnunda pozlar verdi Kilosu 20 liraya satılan bamyanın fiyatı kurutulunca 220 liraya çıkıyor "Ölümümden Müge Anlı sorumludur" mektubu bırakan kadının eşi, kameralar önünde beddua etti