EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret - Son Dakika

EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret

13.11.2019 11:26
EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret, System.String[]

Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Manisa Valisi Ahmet Deniz'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Manisa Valisi Ahmet Deniz'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Manisa'ya gelen Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgenaral Aydoğan Budakçı ve 1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Albay Sabahattin Kalkan eşliğinde Vali Ahmet Deniz'i ziyaret etti.

Heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali deniz, Türk silahlı kuvvetlerinin en büyük gücünün Mehmetçiğin cesareti ve vatan sevgisi olduğunu belirterek, "Kuruluşu M.Ö. 209 yılı olarak kabul eden Kara Kuvvetlerimizin köklü bir geçmişi bulunuyor. Kara Kuvvetlerimizin en büyük değeri ve gücü olan Mehmetçiğimiz dün olduğu gibi bugün de vatanı uğruna düşünmeden ölümü göze alarak vazifesini yapması. Teknoloji ile cesaret ve vatan sevgisi bir araya gelince Türk Silahlı Kuvvetlerinin neler yapabileceğini yakın zamanda tüm dünya gördü. Mehmetçiğimizin yetişmesinde başta aileleri olmak üzere tüm komutanlarımızın büyük emek ve özverisi mevcut" dedi.

Ziyarette Korgeneral Türkgenci Vali Deniz'e plaket takdim ederken, Vali Deniz de misafirine Manisa'ya özgü bir hediye verdi. - MANİSA

EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret
EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel EDOK Komutanı Türkgenci'den Vali Deniz'e ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti