Edremit Körfezi İçin Don Olayı Uyarısı - Son Dakika

Edremit Körfezi İçin Don Olayı Uyarısı

17.02.2012 17:34
Edremit Körfezi İçin Don Olayı Uyarısı, System.String[]

Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, zirai don olayı beklendiği bildirilerek, çiftçilerin ve arıcıların dikkatli olması istendi.

Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, zirai don olayı beklendiği bildirilerek, çiftçilerin ve arıcıların dikkatli olması istendi. Özellikle Ayvalık, Burhaniye ve Edremit çevrelerinde hafif, iç ve yüksek kesimlerde orta kuvvette zirai don olayı bekleniyor. Çiftçiler ve seracıların tedbirli olması gerektiği belirtildi. Arıcıların da arılarını korunaklı bir yere alması istendi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Edremit Körfezi İçin Don Olayı Uyarısı - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı