Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı - Son Dakika

Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı

24.08.2015 18:04
Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı

Rockseverler, finali Hayko ile yaptı Ahmet ERTAN/ EDREMİT (Balıkesir), (DHA) - BALIKESİR'in Edremit İlçesi'nin Zeytinli sahilinde gerçekleştirilen ve 3 gün süren Zeytinli Rock Festivali'nin final gecesinde Pentagram, Hayko Cepkin, Pilli Bebek, Kurtalan Ekspres, Blacktooth, Nemrud ve Fallen sahne aldı.

Rockseverler, finali Hayko ile yaptı

Ahmet ERTAN/ EDREMİT (Balıkesir), (DHA) - BALIKESİR'in Edremit İlçesi'nin Zeytinli sahilinde gerçekleştirilen ve 3 gün süren Zeytinli Rock Festivali'nin final gecesinde Pentagram, Hayko Cepkin, Pilli Bebek, Kurtalan Ekspres, Blacktooth, Nemrud ve Fallen sahne aldı.

Türkçe rock müzğinin en önemli müzisyen ve gruplarını buluşturan 'Zeytinli Rock Festivali'nde müzikseverler, gündüz saatlerinde plaj ve denizin keyfini çıkartarak tatil ve müzik ziyafetini bir arada yaşama fırsatı buldu. Büyük bir izdihamla başlayan festivalin ilk gecesinin finalini Teoman yaptı. İkinci gününde sahne alan Duman, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatırken, üçüncü gün ise Türk rock müziğinin güçlü seslerinden Şebnem Ferah performansı hafızalara kazındı. Dördüncü ve son gününde ise Hayko Cepkin, Pentagram, Pilli Bebek, Kurtalan Ekspres, Blacktooth, Nemrud ve Fallen sahne festivalcilere unutulmaz bir konser verdi.

FESTİVALİN ALTERNATİF SAHNESİ

Festivalin en ilgi çeken kısmı ise 'Keşif Sahnesi' oldu. Bu sahnede, müzik dünyasına yeni giren genç rockseverler gençlerle buluştu. 4 bölgede yapılan elemelerin sonunda sahne almaya hak kazanan amatör grupların yer aldığı sahnede;Yüzyüzeyken Konuşuruz, Nil İpek, Eskiz, Son Feci Bisiklet, Adamlar, Burcu Tatlıses, Kes, Gizem Berk gibi birçok genç isim ve grup, müzekseverlerin karşısına çıktı. Ankara'dan festivale katılan ve keşif sahnesinin en genç grubu olan 'Grup-4' rockseverlerin beğenisini kazandı.

(Tür: Yurt)

Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı
Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı
Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı
Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı

Kocaeli'de annesinin emzirdiği bebek burnu kanadıktan sonra hayatını kaybetti Kocaeli'de annesinin emzirdiği bebek burnu kanadıktan sonra hayatını kaybetti HAVELSAN mühendis ve Üniversite öğrencileri Akdeniz kanyonlarını aratmayan Botan Vadisini gezdi HAVELSAN mühendis ve Üniversite öğrencileri Akdeniz kanyonlarını aratmayan Botan Vadisini gezdi 1. Van Fotoğraf Maratonu'nun ilk günü renkli görüntülerle tamamlandı 1. Van Fotoğraf Maratonu'nun ilk günü renkli görüntülerle tamamlandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Edremit - Rockseverler, Finali Hayko ile Yaptı - Son Dakika


Advertisement