Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza - Son Dakika

Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza

13.04.2021 10:36
Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza, System.String[]

BALIKESİR'in Edremit ilçesinde polisin kısıtlamada bir iş yerine düzenlediği baskında 24 kişiye, toplam 50 bin 992 TL idari para cezası kesildi.

BALIKESİR'in Edremit ilçesinde polisin kısıtlamada bir iş yerine düzenlediği baskında 24 kişiye, toplam 50 bin 992 TL idari para cezası kesildi.

Edremit ilçesi Akçay Mahallesi'nde devriye gezen polis ekipleri, kısıtlamada, kapalı olması gereken iş yerinde çok sayıda kişinin olduğunu tespit ederek, baskın düzenledi. Kumar oynayan 22 kişi ve kumar oynatan 2 kişiye, kumar oynamak ve oynatmak suçundan 29 bin 392 TL, sokağa çıkma ve maske ihlalinden de 21 bin 600 TL olmak üzere toplam 50 bin 992 TL idari para cezası kesildi. Kumara aracılık eden 2 kişi hakkında ise kumar oynanması için yer temini suçundan adli işlem başlatıldı.


- Balıkesir
Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza
Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Edremit'te kumar baskınında 51 bin lira ceza - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti
Advertisement