Son Dakika Haberleri: Efeler AK Parti'den MHP'nin Yeni Atanan İlçe Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Efeler AK Parti'den MHP'nin Yeni Atanan İlçe Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

4 gün önce

AYDIN (İHA) –AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı, göreve yeni atanan MHP Efeler İlçe Başkanı Mesut Gümüş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Efeler AK Parti'den MHP'nin Yeni Atanan İlçe Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti, System.String[]
AYDIN (İHA) – AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı, göreve yeni atanan MHP Efeler İlçe Başkanı Mesut Gümüş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, yaptığı açıklamada; "Milletin bölünmez bütünlüğü ve devletin bekası söz konusu olduğunda birlik içinde hareket etmekten kaçınmayacağımızı karşılıklı görüş birliği içerisinde sunduk. Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişimini planlayan hain FETO terör örgütü ve kripto uzantılarına karşı devletçi duruşumuz devam edecektir. Devletine sahip çıkan, devletinin yanında olan tüm ülkücülere selam olsun diyorum" dedi.

Ziyaretleri için AK Parti heyetine teşekkür eden MHP Efeler İlçe Başkanı Mesut Gümüş ise, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin dediği gibi 'Devlet yanarken, siyaset yapmanın lüzumu yoktur' Kurulan ittifak çerçevesinde devletimiz ve milletimiz için el ele omuz omuza hep birlikte mücadele edeceğiz" diye konuştu. - AYDINErdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Seçim İttifakı Görüşmesi Sona Erdi AK Parti'li Vekil Fatma Benli, Bütçe Görüşmelerinde Tanıştığı Bürokrat ile Evleniyor

İşte Erdoğan'ın Övdüğü O Kahraman Türkiye'yi Eleştiren Arap Birliği Genel Sekreteri'ne Çavuşoğlu'ndan Tokat Gibi Yanıt