Efsane Site Kapanmıyor Ama... - Son Dakika

Efsane Site Kapanmıyor Ama...

21.12.2010 16:00
Efsane Site Kapanmıyor Ama..., System.String[]

Kapanacağı Açıklanan Efsane Sitenin Üyeleri Panik İçerisindeyken Gelen Yeni Açıklama Kafa Karıştırdı

Her geçen gün bir yenisi açılan siteler olduğu gibi, her gün kapatılan da yüzlerce hatta binlerce internet sitesi mevcut.

Yahoo tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, şirket bünyesindeki sekiz alt gurubun kapatılacağı bilgisi basında şok etkisi yaratmıştı. Kapatılacak siteler arasındaki en dikkat çeken isimlerse sosyal randevulaşma sitesi olan "Delicious" ve eski aramamotoru devi AltaVista oldu.

Özellikle Delicious üyeleri bilgilerinin nereye gideceği sorusuna bir cevap ararken, bir yandan da panik halinde hesaplarını kapatmaya başladır. Nitekim bugün itibariyle yapılan açıklamada Chris Yeh; "Şu an için zor bir durumdayız ama yakın zamanda her şey yoluna girecek. Şirketimizin devamlılığını sağlamak için çoktan başka firmalarla görüşmeye başladık bile." diyerek site üyelerini bir arada tutacağını umduğu bir açıklamada bulundu. Yani Tahoo, Delicious'u kapatmıyor ama satmaya niyetli...

Yahoo'nun şu anda satmaya çalıştığı Delicious iki yıl öncesine kadar 5.3 milyon kullanıcısıyla, Yahoo'nun göz bebeği konumundaydı. Şimdilerdeyse site kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyor.

Efsane Site Kapanmıyor Ama...

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Efsane Site Kapanmıyor Ama... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü