Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor - Son Dakika

Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor

22.09.2020 13:51
Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor, System.String[]

Sinemanın efsane isimlerinin başında gelen Audrey Hepburn'ün nadir olan 14 fotoğrafı düzenlenecek bir müzayede ile satışa çıkarılacak.

1993 yılında hayata veda eden Audrey Hepburn'ün "Savaş ve Barış" ile "Bir Rahibenin Hikayesi" adlı filmlerde canlandırdığı karakterlerin kostüm ve makyajlarıyla çektirdiği 14 tane fotoğrafı 24 Eylül'de düzenlenecek bir müzayedede satılacak.

FARKLI FARKLI POZLARI BULUNUYOR

Hepburn, bu fotoğraflarını ölümüne kadar kendisi muhafaza etmişti. Audrey Hepburn, fotoğrafların bir setinde Tolstoy'un Savaş ve Barış adlı romanından uyarlanan filmde Kontes Natasha Rostova karakteri olarak görünüyor. Ünlü oyuncu başka bir karede ise Bir Rahibenin Hikayesi adlı filmin çekimleri öncesi yapılan makyajı ve kostümüyle poz vermiş.

Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor
Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilisi özel fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan genç kız: Hayatımı bitirdi Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı Çam ormanlarında yetişen davulga meyvesi toplayanı zengin ediyor Otomobil yolun karşısına geçmeye çalışan kızlara çarptı! Kaza anı kamerada