Ege'de 5 il için 'zirai don' uyarısı - Son Dakika

Ege'de 5 il için 'zirai don' uyarısı

30.01.2023 18:44
Ege'de 5 il için 'zirai don' uyarısı

İZMİR, Aydın, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa'da; bu gece itibariyle 1 Şubat tarihine kadar zirai don olayı beklendiği uyarısı yapılarak, üreticilerden dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

İZMİR, Aydın, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa'da; bu gece itibariyle 1 Şubat tarihine kadar zirai don olayı beklendiği uyarısı yapılarak, üreticilerden dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü; İzmir, Aydın, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa için zirai don uyarısı yaptı. Bu gece başlayıp, 1 Şubat sabahına kadar devam etmesi beklenen zirai don olayının iç kesimlerde hafif, yüksek kesimlerde orta kuvvette ve yer yer kuvvetli olarak hissedileceği belirtildi. Başta tarımsal faaliyetler ile uğraşan vatandaşlar olmak üzere ilgililer, zirai don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları için uyarıldı.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İzmir merkezli suç örgütüne yönelik operasyonda 9 şüpheli tutuklandı İzmir merkezli suç örgütüne yönelik operasyonda 9 şüpheli tutuklandı İZMİR VE MANİSA'DAKİ 'AKBABA' OPERASYONUNDA 9 TUTUKLAMA İZMİR VE MANİSA'DAKİ 'AKBABA' OPERASYONUNDA 9 TUTUKLAMA İCRA SATIŞ MÜDÜRÜ VE ZABIT KATİBİ, ÖNEMLİ İHALE DOSYALARINI ÖRGÜTE HABER VERMİŞ İCRA SATIŞ MÜDÜRÜ VE ZABIT KATİBİ, ÖNEMLİ İHALE DOSYALARINI ÖRGÜTE HABER VERMİŞ

Son Dakika Güncel Ege'de 5 il için 'zirai don' uyarısı - Son Dakika


Advertisement